Tato lekce je určena pro mámy s miminky od cca 3 měsíců věku do 1 roku (nebo jednodušeji od prvního vzpřímení, tj. pasení koníčků, po první krůčky). Lekce je zaměřena na posílení pánevního dna maminek po porodu, celkové uvolnění a protažení zad a hrudní páteře, která je neustálým nošením mrňat a jejich kojením každodenně namáhána. Cvičení sestává z jednoduchých, jemně dynamických vinjás a pozic na posílení těla, protažení miminek s říkankou, základních jógových pozic s miminkem a závěrečné společné relaxace (pokud prostor dovolí, je součástí také jemná masáž miminek). Lekce upevňuje vzájemné pouto. Miminko se dokáže napojit na maminčin rytmus, dech a celkově se zklidní. Maminkám pomůže na chvíli „vypnout“ a také se podělit o své zkušenosti s ostatními, které prochází stejným obdobím.

Jak už to s miminky bývá, ne vždy je vše tak, jak si předem pečlivě naplánujeme – celá lekce se tudíž odvíjí od nálady a potřeb miminek, jednotlivé cviky a části lekce se jim zcela podřizují. Lekce je vhodná i pro začátečníky.

S SEBOU SI, prosím, PŘINESTE oblíbené hračky Vašeho mimi a také látkovou plenu/podložku, na které bude miminko s Vámi cvičit. Jógamatku a jiné jógové pomůcky Vám poskytneme. Kočárky pokud možno nechte doma, doporučujeme přijít s miminkem v nosítku (na chodbě je prostor cca jen pro 3 kočárky, tak přijďte raději "nalehko").

Na lekci se, prosím, dostavte minimálně 10 min předem – pozdní příchody ruší nejen Vás, ale hlavně miminka. Studio se otevírá 15 min před lekcí.

Kapacita sálu je omezena, velmi doporučujeme rezervovat si lekci předem.