Zpět ke správnému držení těla

16.07.2019 17:45 - 20:30

Zavřít

Jako miminka jsme se postupně učili držet hlavu, přetáčet se, plazit se, sedět, lézt po čtyřech až jsme se s velkou slávou konečně postavili. Abychom všechno toto dokázali, museli jsme si postupně rozvíjet a zpevňovat svaly. Postupným objevováním svalových souher jsme se posouvali na další metu. Motivací nám byli naprosto obyčejné věci, např. oblíbená hračka, která ležela tak daleko a my na ní chtěli dosáhnout.

Každý máme vzorec pohybu, který je naprosto jedinečný a každý jsme měli do vínku vložený ten správný. Postupem času, jednostranným zatížením, sedavým zaměstnáním, ale i naším psychickým nastavením se naše vzorce pohybu začali měnit a my se hrbíme, prohýbáme či uhýbáme na stranu. Pojďme se společně vrátit ke správným vzorcům pohybu, které nám byly dány už od narození.

Ukážeme si jak správně dýchat a jak používat naše koncovky – chodidla a dlaně. Začneme využívat správnou oporu chodidel, dlaní, kolen, předloktí. Vysvětlíme si, proč je dobré dát každému pohybu záměr.  Naučíme se vývojové pozice, které nám mohou pomoci přeprogramovat špatné vzorce pohybu. A také si ukážeme jak všechny tyto principy využívat v jógových ásanách.

Lektor: Petra Vodičková

Min. 5, max. 12 účastníků.

Termín: 16. 7. 2019 17:45 - 20:30

Cena: 650 Kč vč. DPH


Lektor

Petra Vodičková
Petra Vodičková

Účastníci lekce

Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník