Menu

Jógový pobyt s wellness v Jizerských horách

25.05.2018 - 27.05.2018

Zavřít

Jizerské hory a rodinný penzion UKO v Bedřichově jsou ideálním místem pro víkendový aktivní odpočinek. Ve spolupráci s CK Fit jsme pro Vás připravili pobyt plný jógy s Karin. Pobyt je pro začátečníky i mírně pokročilé jogíny, jejich přátele či rodinné příslušníky. Každá lekce bude 60 minutová. Z lekcí se dá vybírat a zúčastnit jen některých. Budeme cvičit tělem i myslí, naučíme se některé jógové očistné a dechové techniky, budeme aktivně i pasivně odpočívat.

Jógový program:

pátek: 17h - Večerní flow pro zdravá záda  se závěrečnou relaxací, sobota: 7:30 - Ranní jógová očista (před snídaní), 11h - Dopolední dynamická jóga, 17h - Jemná jóga a jóga nidrá, neděle: 7:30h - Ranní jógové probuzení

Ubytování: penzion rodinného typu s nekuřáckými pokoji. Pokoje jsou vybavené televizí se satelitním příjmem a Wi-Fi připojením k internetu. Další služby: wellness - bazén se slanou vodou a protiproudem, whirlpool, finská sauna, bylinná biosauna, solná lázeň, Kneippovy lázně, masáže, manikúra, pedikúra, kosmetika, bowling, stolní fotbálek, minigolf, restaurace, parkoviště.

V ceně je zahrnuto: ubytování na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, snídaně formou bufetu, jógový program, neomezený vstup do wellness centra UKO, Wi-Fi zdarma, místní poplatky, parkovné. Pobyt začíná v pátek příjezdem po 14. hod a končí v neděli v 11 hod. Pobyt bude realizován při minimálním počtu deseti cvičících.

Další info u CK Fit: 603 118 624, 602 407 389, info@ckfit.cz

Cena: 3350,- cvičící, 3200,- necvičící

Termín pro objednání a úhradu pobytu: 15. 4. 2018


Lektor

Karin Pešlová
Karin Pešlová

Účastníci lekce

Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník