Menu

Jógový víkend v Resortu Svatá Kateřina

22.06.2018 15:00 - 24.06.2018 11:00

Zavřít

Pojďme společně oslavit letní slunovrat a mezinárdní den jógy v krásném Resortu Svatá Kateřina. Můžete se těšit na 5 hodinových lekcí s Karin: cvičení pro zdravá záda, řízenou relaxaci, ranní jógovou očistu, dynamickou dopolední i jemnou večerní jógu. Z lekcí si můžete vybrat a zúčastnit se jen některých. Pobyt je vhodný i pro necvičící doprovod.

Ubytování: velmi luxusní dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem. Samozřejmostí na pokoji jsou froté trepky a župany. Check in v pátek od 15 hodin, check-out v neděli do 11 hod.
Další vybavení: wellness - finská sauna, aroma sauna, parní lázně, whirlpool, relaxační místnosti. Masáže, pedikúra, manikúra, kosmetika. Posilovna, tenisové kurty, půjčovna kol a sportovního vybavení.

V ceně zahrnuto: ubytování se snídaní (formou bufetu) na vedlejší budově, jógový program, zapůjčení karimatky, bloku a pásku na jógu, volný vstup do posilovny a wellness (finská sauna, aroma sauna, parní lázně, whirlpool), místní poplatky, 10% sleva na masáže Další vybavení: wellness - finská sauna, aroma sauna, parní lázně, whirlpool, relaxační místnosti. Masáže, pedikúra, manikúra, kosmetika. Posilovna, tenisové kurty, půjčovna kol a sportovního vybavení.

Lektor: Karin Pešlová

Pro více info: www.ckfit.cz 602 407 389, 603 118 624 

Cena: 4 070 Kč cvičící osoba, 3 920 Kč necvičící osoba

procedury, 20% sleva na měření na přístroji Inbody a následnou konzultaci s dietologem.
 


Lektor

Karin Pešlová
Karin Pešlová

Účastníci lekce

Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník