Menu

Terapeutická jóga a jóga meridiánů

15.09.2018 10:00 - 17:30

Zavřít

Přijměte pozvánku na jinovou praxi ve skrze léčivou, takovou, která osloví naše tělo a mysl tak, abychom z praxe vyšli zdravější a o něco více (sebe)vědomí.

Praxí asán terapeutické jógy a jógy meridiánů neposilujeme jenom svaly, ale uvolňujeme energetické dráhy (meridiány) dle tradiční čínské medicíny tak, aby v nich plynule proudila energie, nedocházelo k energetickým blokádám a k dalším problémům jednotlivých orgánů ležících na energetických drahách.Osvojením pomalejšího, vědomějšího a cíleného pohybu a dechu předcházíme nerovnováhám v těle i psychice, posilujeme jednotlivé orgány v těle a harmonizujeme nervovou soustavu. Vedlejším produktem je také účinná aktivace lymfatického systému, jíž se doplňuje energie, zlepšuje nálada i celkový duševní stav.

Můžete se těšit na jemný, meditativní a hluboce relaxační jinový workshop, který nás podpoří ve zpomalení, uvolňování a dovolí nám prozkoumávat naši vnitřní krajinu. Budeme se učit sebereflexi a přijetí.

Lektor: Dáša Vaďurová - instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe. FCB: https://www.facebook.com/yinyangyogovna/

Termín: 15. 9. 2018 10:00 - 17:30

Cena: 1500 Kč (rezervace je platná po zaplacení částky na účet 277 488 002 / 5500, do zprávy pro příjemce uveďte: JIN a svoje prijmeni)

Termín: 15. 9. 2018 10:00 - 17:30

Termín pro přihlášení a úhradu: 10. 9. 2018

 


Účastníci lekce

Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník Zákazník