Akce

20.9.2023 - 6.12.2023

Kurz Začínáme s jógou

Od září pro Vás připravujeme kurz Jógy pro začátečníky pro uzavřenou skupinu maximálně deseti účastníků. Díky tomu se budeme moci od první lekce intenzivně věnovat učení a rozvíjení jednotlivých ásan a sestav. Naučíme se nejznámější jógovou sestavu Pozdrav slunci, ásany jako Bojovník I, II, Trikonásanu, Stoj na ramenou. Naučíme se správně provádět záklony a předklony, tak abychom v nich zapojily správnou svalovou souhru. Řekneme si něco o správných pohybových vzorcích. Ukážeme si jak v jednotlivých ásanách zapojit úchop a záměr. Povíme si i něco o jógové filozofii: Jama a Nijama, Pančakóša.

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky, ale i ty, kteří dlouho nepraktikovali jógu a chtějí si základy osvěžit či zopakovat.

Termín: Každou středu od 16:30 do 17:45 

Lektor: Petra Vodičková

Cena: 3190 Kč / 12 lekcí 

Kurz bude otevřen při minimálním počtu 5 přihlášených klientů. Místo je rezervováno po úhradě kurzovného online nebo na účet 33 38 330 / 5500.

Storno podmínky: při zrušení méně než 7 dní předem je storno poplatek 50%, při zrušení méně než 3 dny před začátkem je storno 100 %. 

Kurz Začínáme s jógou
8.10.2023 - 29.10.2023

Mindfulness: cesta ke klidnému a spokojenému životu

Hledáte způsob, jak přinést do svého života více klidu a spokojenosti? Rádi byste zklidnili svou mysl nebo lépe se soustředili na to, co je tady a teď? Naučte se technice mindfulness (všímavosti), která vám s tímto pomůže. Přidejte se k nám na unikátní čtyřtýdenní kurz v našem jógovém studiu Krymská. Hlavním cílem tohoto kurzu je naučit se techniku všímavosti a začlenit do svého života udržitelným způsobem. Je to dovednost, která vám pomůže zlepšit pozornost, zklidnit se nebo snížit stres a rušivé myšlenky.

Tento čtyřtýdenní kurz vám nabídne možnost nejen naučit se technikám mindfulness, ale také je pravidelně praktikovat a sledovat svůj pokrok. Díky průběžné zpětné vazbě a podpoře lektora budete schopni si trvale osvojit tuto pro život neocenitelnou dovednost.

Týden 1: Základy mindfulness – co je všímavost? Jak být více všímavý. Jednoduchá cvičení na podporu všímavosti a vnímavosti vlastního těla.


Týden 2: Meditace v sedě – nejprve si projdeme vaše postřehy ze cvičení z předchozího týdne a pak se zaměříme se na meditaci v sedě, techniku mindfulness, kterou můžeme snadno provádět kdykoliv a kdekoliv.


Týden 3: Všímavost během dne – projdeme si, jak pomocí neformální praxe můžeme všímavost začlenit do běžného dne, vyzkoušíme si techniku všímavé chůze


Týden 4: Principy mindfulness a zvládání stresu – řekneme si, jak techniky mindfulness pomáhají snižovat stres a co můžeme dělat, abychom stres neprožívali tak intenzivně. Vyzkoušíme si techniku pro posilování laskavosti k sobě i ostatním.
 

Termín: Neděle od 18:00 do 20:00

Lektor: Václav Toman

Cena: 1670 Kč 

Kurz bude otevřen při minimálním počtu 5 přihlášených klientů. Místo je rezervováno po úhradě kurzovného online nebo na účet 33 38 330 / 5500.

Storno podmínky: při zrušení méně než 7 dní předem je storno poplatek 50%, při zrušení méně než 3 dny před začátkem je storno 100 %. 

Rezervovat místo

Mindfulness: cesta ke klidnému a spokojenému životu
3.11.2023 - 5.11.2023

Jógový víkend v Českém Ráji

Srdečně Vás zveme na podzimní jógový víkend na Ekofarmu Rytířova Lhota v Českém Ráji. Farma se nachází na samotě, v blízkosti je hrad Kost a město Sobotka (cca 5km). Je tvořena rodinným domem majitele, domem pro ubytované (pro nás), stodolou a chlévy. Statek je obklopen zahradou, ovocným sadem a pastvinami.
Ve volném čase během dne můžete relaxovat s knížkou, vydat se na procházku po okolí nebo na obhlídku stájí a chléva. Ty aktivnější si s sebou mohou vzít kola a vyrazit na cyklo výlet. Na farmě bude možno zakoupit domácí produkty: jako jsou zelenina, vejce, ovčí sýry, mošty, marmelády či med.
Jógový program je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti. Základní zkušenosti s jógou jsou výhodou.

LEKTORKA: Petra Vodičková


CENA:
Kurzovné: 1600 Kč (při přihlášení a platbě do 31.07. je kurzovné 1400Kč, Kurzovné je nevratné, v případě nemoci lze převézt na jiného účastníka.)
V ceně 4 lekce jógy (Jógový program bude upřesněn), organizační výlohy. Lektorka je pro jakékoliv dotazy a konzultace přítomna během celého víkendu.


Ubytování: 1680 Kč/os (ubytování 3x2lůžkový a 2x4lůžkový pokoj, vlastní koupelna, k dispozici je kuchyňka, společenská místnost, venkovní terasa s grilem, v ceně je snídaně)


REZERVACE a více informací: info@jogakrymska.cz

 

Rezervovat místo

Jógový víkend v Českém Ráji
4.1.2024 - 7.1.2024

Zimní jógový pobyt v Peci pod Sněžkou

Tradiční posilvestrovské horské spočinutí na jógamatkách, zážitky při společných výletech na lyžích, zahřátí v sauně, relax v bazénu. Připravme se na parádní zimní Krkonoše. Ubytování se snídaní v hotelu Kolínská bouda (https://hotel-kolinska-bouda.hotel.cz). Doprava pouze rolbami nebo traktorem. Vleky a běžkařské tratě hned před hotelem. Jógu si zacvičíme 2x denně - ráno a večer v krásném sále.

Lektorka jógy: Karin Pešlová

Cena cvičení: 1680 Kč + poplatek za pronájem sálu (rozpočítám dle celkového počtu přihlášených)

Cena ubytování se snídaní: 3750 Kč + poplatky (doprava, parkování)

Termín pro přihlášení: 31.10.2023

Rezervace ubytování: úhrada 1875 Kč (50%) na účet 000000-0374873033/0800

Rezervovat místo

Zimní jógový pobyt v Peci pod Sněžkou