Akce | Jóga Krymská

Akce

2.3.2024 - 2.3.2024

Workshop Mindfulness: cesta ke klidnému a spokojenému životu

Hledáte způsob, jak přinést do svého života více klidu a spokojenosti? Nebo se poslední dobou špatně soustředíte a rádi byste zlepšili svou pozornost? Nemůžete se zbavit opakujících se myšlenek a například po příchodu z práce pořád myslíte na práci? Přidejte se k nám na unikátní 4hodinový workshop, kde se zaměříme na techniku mindfulness (všímavosti). Tento workshop je navržen pro každého, kdo touží po zdravějším životním stylu a harmonii mysli a těla.

Naučte se techniky, které vám pomohou lépe zvládat každodenní stres a sníží jeho dopad na váš život. Praxe všímavosti pomáhá i při snižování úzkostí a zvyšuje aktivitu center spokojenosti v mozku. Mindfulness má také pozitivní dopady na fungování imunitního systému nebo snížení krevního tlaku. Posiluje schopnosti soustředěnosti a zlepšuje prožívání přítomného okamžiku.
Ponoříme se do světa všímavosti a objevíme, jak to je být s prožitkem tady a teď a co dělat s myšlenkami, když přijdou. Provedeme vás jednoduchými a praktickými cvičeními, která mohou proměnit váš život k lepšímu.
Tento workshop je určen pro všechny, kteří touží po klidnějším, a spokojenějším životě a chtějí integraci mindfulness do svého každodenního života. Přidejte se k nám a naučte se, jak může technika vnímání přítomnosti obohatit váš život v mnoha ohledech.

Termín: sobota 2.3.2024 09:00-13:00

Lektor:
Václav Toman je certifikovaný lektor mindfulness (Qualified MBSR Teacher) a technice se věnuje již více než 8 let. Zabývá se oblastmi zlepšování duševního zdraví a zvládání stresu. Jeho praxe a kurzy jsou zaměřeny na poskytování praktických nástrojů, které podporují celkovou psychickou pohodu a pomáhají jak jednotlivcům, tak firmám dosáhnout vyšší životní spokojenosti a vnitřního klidu.

Cena: 1370 Kč

Workshop se bude konat při minimálním počtu 5 přihlášených klientů. Místo je rezervováno po úhradě kurzovného online nebo na účet 33 38 330 / 5500.

Storno podmínky: při zrušení méně než 7 dní předem je storno poplatek 50%, při zrušení méně než 3 dny před začátkem je storno 100 %.

Rezervovat místo

Workshop Mindfulness: cesta ke klidnému a spokojenému životu