Akce

31.10.2020 - 31.10.2020

Jógové dopoledne pro děti a rodiče II.

V rámci projektu Harmonie a klid pro radost a zdraví Desítky se můžete se těšit na další jógové sobotní dopoledne, které bude určené rodičům a jejich dětem. Téma pro děti i rodiče bude přítomný okamžik - vnímat a přijímat tady a teď. Rodiče bude provázet Karin, děti ve vedlejším sálu Jaru. Dětská jóga je vhodná pro děti od 4 do 10 let. Kapacita účastníků je omezená, počítáme ke každé přihlášce 1 dospělého + 1 dítě. Stačí přihlásit 1 osobu.

Lektoři: Karin Pešlová, Jaru Vinšová

Termín: 31.10. 2020 9:00 - 10:00

Místo: Jóga studio Krymská, Krymská 18, Praha 10

Organizátor: Jóga studio Krymská – Ing. Karin Pešlová za podpory MČ Praha 10

Pro občany Prahy 10 za zvýhodněnou cenu 121 Kč za 1 dospělého a 1 dítě (každé dítě navíc + 50 Kč)

Městská část Praha 10

Rezervovat místo

Jógové dopoledne pro děti a rodiče II.
7.11.2020 - 7.11.2020

Jóga pro domácí praxi

V rámci projektu Harmonie a klid pro zdraví a radost Desítky podporovaný MČ Praha 10 Vás srdečně zveme na workshop, kde si ukážeme, že na domácí praxi není třeba 90 minut, ale že smysluplná jógová sestava může zabrat  jen 10 minut času. Naučíme se, co by měla každá jógová praxe obsahovat. Sestavíme a naučíme se krátké jógové praxe vhodné na ráno a na  večer. Praxi na probuzení a rozproudění krve a také zklidňující praxi proti stresu a pro dobré spaní. Podíváme se na ásany, které jsou vhodné pro ty se sedavým zaměstnáním. Bude čas i na konzultaci individuálních přání.

Kurz je vhodný pro ty, kteří již mají alespoň základní zkušenost s jógou.  

Lektor: Petra Vodičková

Termín: 7.11.2019 09:00 - 11:30

Místo: Jóga studio Krymská, Krymská 18, Praha 10

Organizátor: Jóga studio Krymská – Ing. Karin Pešlová za podpory MČ Praha 10

Pro občany Prahy 10 za zvýhodněnou cenu 121 Kč

Městská část Praha 10

Rezervovat místo

Jóga pro domácí praxi
28.11.2020 - 28.11.2020

Jógové cvičení pro seniory

V rámci projektu Harmonie a klid pro zdraví a radost Desítky podporovaný MČ Praha 10 srdečně zveme všechny aktivní seniory se zájmem o pohyb na jemné cvičení pod vedením zkušené lektorky. Čeká na Vás vyvážený propojený systérm protahovacích, posilovacích i uvolňovacích cviků a dechových cvičení. Zaměříme se na zlepšení nebo udržení stávající fyzické kondice s respektováním individuálních možností každého.  Jógové vičení pro seniory je vhodný v celém svém rozsahu jak pro úplné začátečníky seniorského věku, tak i pro ty, kterým byla fyzická aktivita samozřejmostí.  Cvičení není zaměřeno na výkony, ale na celkový dobrý pocit z možností vlastního těla. Díky způsobu vedení cvičení si mohou všichni udržet a zlepšit nejen svou fyzickou kondici, ale zároveň uvolnit fyzické (a díky specifickému vedení závěrečné relaxace i psychické) bloky a cítit se dobře ve společenství lidí, kteří jsou už sice starší věkem, ale stále mladí duchem.

Pro koho je cvičení vhodné:  pro každého seniora, který si doma „nenajde“ čas na cvičení, nebo jen neví, „jak na to“. Může zde načerpat inspiraci k fyzické aktivitě doma i v přírodě. Během cvičení si každý zlepší náladu a načerpá pozitivní energii. Nejen že vybočí alespoň na chvíli ze stereotypu života, ale pozná, jak ho může POSTUPNĚ a AKTIVNĚ měnit právě tím, že pracuje na své fyzické i psychické kondici.

Program: Nástin nejčastějších problémů pohybového aparátu těla v seniorském věku, ukázka cvičení se zapojením účastníků, včetně popisu účinků cvičení, ukázka dechového cvičení – plný jógový dech + pránájáma, objasnění významu a účinků cvičení, závěrečná relaxace – objasnění přínosu relaxace pro seniory + vlastní prožitek relaxace vedený podle know how lektorky, v průběhu cvičení bude kdykoliv místo pro individuální dotazy účastníků

Lektor: Libi Magali

Termín: 28.11.2020 10:00 - 12:30

Místo: Jóga studio Krymská, Krymská 18, Praha 10

Organizátor: Jóga studio Krymská – Ing. Karin Pešlová za podpory MČ Praha 10

Pro občany Prahy 10 za sníženou cenu 121 Kč

Městská část Praha 10

Rezervovat místo

Jógové cvičení pro seniory
15.1.2021 - 17.1.2021

Lyže, jóga, wellness v Jizerských horách

Jizerské hory a rodinný penzion UKO v Bedřichově jsou ideálním místem pro víkendový aktivní odpočinek. Pobyt je pro začátečníky i mírně pokročilé jogíny, jejich přátele či rodinné příslušníky. Čekají Vás 4 hodinové lekce v krásném jógovém zázemí - ráno (7:30-8:30) a večer (17:00-18:00). Začínáme večerní praxí v pátek 17:00. V sobotu přes den lyže - běžky, či sjezdy nebo procházka zimní přírodou.

Ubytování: skvělý penzion rodinného typu. Pokoje jsou vybavené televizí se satelitním příjmem a Wi-Fi připojením k internetu. Další služby: wellness - bazén se slanou vodou a protiproudem, whirlpool, finská sauna, bylinná biosauna, solná lázeň, Kneippovy lázně, masáže, manikúra, pedikúra, kosmetika, bowling, stolní fotbálek, minigolf, restaurace, parkoviště.

V ceně ubytování je zahrnuto: ubytování na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, snídaně formou bufetu, neomezený vstup do wellness centra UKO, Wi-Fi zdarma, místní poplatky, parkovné. Pobyt začíná v pátek příjezdem po 14. hod a končí v neděli v 11 hod. Pobyt bude realizován při minimálním počtu deseti cvičících.

Lektor: Karin Pešlová

Cena ubytování: 1860,- (objednání na recepce@uko.cz, uveďte Jóga s Karin)

Cena za cvičení a pronájem sálu: 1550,- (úhrada na účet 277488002 / 5500)

Termín pro objednání a úhradu: 30. 9. 2020

Rezervovat místo

Lyže, jóga, wellness v Jizerských horách