Naše studio | Jóga Krymská
Jóga studio Krymská

Zajímavá lokalita

Studio je umístěno ve  staré části Vršovic - Krymské ulici č. 18. Tato ulice a její okolí se v  současnosti mění na kulturně společenské centrum nejen Vršovic, kam míří liberální Pražané. Je označována za pražský Montmartre či „Malý Berlín“. Krymská ulice žije kulturou, zajímavými akcemi a lidmi. Přijďte zažít její atmosféru. Navíc je v  okolí několik udržovaných parků – vinohradské Havlíčkovy a Bezručovy sady, vršovické Heroldovy sady. Zelené plochy vybízí k procházkám před či po lekci.

Kontakt


Interiér

V našem studiu na vás čekají dva, pro jógu vybavené, sály s denním světlem, pro cvičení a relaxaci. Sály jsou uzpůsobené pro komornější lekce – jeden pro 5-6 a druhý pro 10 cvičících, kde je prostor pro individuální přístup ke každému klientovi. Lekce probíhají souběžně, proto není problém přijít na lekci i bez rezervace. Při zaplnění jednoho sálu a volné kapacitě druhého, místo rádi najdeme. Pro čekání na lekci či přípravu na návrat do reality města je připravena odpočinková místnost s  čajem a biopamlsky.

Virtuální prohlídka
Lekce jógy

Pomůcky na jógu

Pomůcky jsou ve studiu k dispozici zdarma. Přesto je vhodné nosit na lekci z hygienických důvodů vlastní podložku či ručník.

Kontakt