Menu

Naši lektoři

Barbora Vlasáková

Barbora Vlasáková

Praktikuji a učím jógu, kterou mám ráda a v jejíž účinky věřím.

Je to jemná jóga, při které nabízím možnost soustředit se na svůj vlastní dech, naslouchat moudrosti svého těla a přijmout to kým jsem. Jsem přesvědčena, že pokud se vzdáme touhy po dokonalosti a podávání výkonů za každou cenu, a pracujeme s tělem jemně, naše tělo se nám odvděčí zdravím. Jsem vděčná a děkuji za učení jógy a za všechny učitele jógy, které jsem měla, mám a budu mít možnost potkat.

Absolvované kurzy a certifikáty:

Trenér II. třídy Hatha jóga

Kurz Jin jógy

Specializované jógové workshopy – pánevní dno, hypermobilita, lymfatický systém, hrudník, kyčle

Rezervovat lekci

Karin Pešlová

Karin Pešlová

Praktikuji jógu s přestávkami již 30 let. Jsem věčnou studentkou jógy a hledám v ní inspiraci pro každodenní život.

Lektorkou jsem od roku 2012 a do současnosti mám odučených přes tisíc hodin pro různé skupiny cvičenců. Od úplných začátečníků po pokročilejší a náročnější klienty. Každá praxe jógy je pro mě svátkem, sdílením a cestou k harmonii. Ať je to práce s tělem, dechem či koncentrace.

Absolvované kurzy a certifikáty:

 • 2011-2012 – Yogacentrum Praha - Kurz učitele Hatha jógy
 • 2013-2014 – UK FTVS a Česká akademie jógy – Trenér 2. třídy
 • 2014-současnost - UK FTVS a Česká akademie jógy - studium Trenér 1. třídy
 • Jógové praktikum – zdravotní aspekty jógy
 • Specializované semináře s domácími i zahraničními lektory
 • Kurz Feldenkreisovy metody

Rezervovat lekci

Libi Magali

Libi Magali

Od roku 1994 se věnuji józe a vedení lekcí jógy pro radost a zdraví.

Moje lekce jsou pro každého, ale zvlášť vhodné pro seniory, lidi s nadváhou či sníženou pohyblivostí. Přínosem mého pojetí jógy je lepší odolnost vůči psychickému napětí a následně kupícího se stresu z prožívaných situací běžného dne. Z lekcí budete odcházet pozitivně naladění, a také si vždy odnesete konkrétní inspiraci, jak lépe a více prožívat radost v každodenním životě. Jsem rovněž terapeutkou CESTY K UMĚNÍ SPOKOJENÉHO ŽIVOTA.

Absolvované kurzy a certifikáty:

2002 - International Sri Deep Madhavadant Ashram - certifikát učitele jógy

Rezervovat lekci

Jaroslava Vinšová

Jaroslava Vinšová

Chci předávát radost a prožitek z jógy druhým, a proto jsem se rozhodla být jejím instrukrorem. 

K józe jsem se dostala po těžkém úrazu na lyžích, který mě vyřadil z běžného života na celé dva dlouhé roky. Nemoha jsem dělat téměř žádné sporty a tak jsem si říkala, že jóga bude spíše taková alternativa, která mě alespoň pomůže od bolesti zad. I když to nebyla láska na první pohled, získala si mě, a dala mě mnohem a mnohem více. Nejen že jsem se zcela zbavila „trvalých následků", ale také mě ukázala  směr a sílu jít v nelehké etapě života dál. Jógu nepovažuji  už dávno za sport, ale za neodmyslitelnou součást mého života.

Absolvované kurzy a certifikáty:

2016 - Kurz Instruktora Jógy II. stupně, specializace Hatha Jóga
2016 - seminář Jin Jógy
2016 - seminář Vinjása jógy
2017 - seminář Inverzní pozice
 

Rezervovat lekci

Petra Vodičková

Petra Vodičková

Snažím se plně vnímat svět kolem sebe, žít v přítomnosti a být zodpovědná za všechny svoje činy.

Jóga je neskutečně komplexní a zajímavá. Vždy je kam se posunout a co se učit.

Józe se věnuji již více než 10 let. Začínala jsem rychlými styly jako je power jóga a brala ji jako příjemné cvičení a protažení pro má bolavá záda. Postupem času jsem, ale přirozeně začala objevovat i její druhou, mnohem hlubší a komplexnější stránku. Cítím se klidnější a přístupnější podnětům okolo mě. V mých hodinách dávám důraz na správnou koordinaci dechu a pohybu, na soustředěnou pozornost, na správné držení těla a provedení ásan.

Absolvované kurzy a certifikáty:

 • Česká akademie jógy - Hatha jóga - Trenér 3.třídy
 • FISAF - Hatha jóga -  Trenér 2.třídy
 • Workshopy se zahraničními i českými lektory (Eva Vrbová, David Vendetti, Todd Eirik Skauglund, Lada Rokosová, Lenka Oravcová)
 • Vývojová kineziologie dle Pavla Koláře

Rezervovat lekci

Linda Donáthová

Linda Donáthová

Jóga je má cesta, vede mě životem, ukazuje mi směr.

S jógou jsem se poprvé setkala asi před 15 lety, hlavně přes knížky André van Lysebetha. Uchvátily mě tehdy nejen ásany, které jsem si doma skoro potajmu zkoušela, ale i celý životní styl, který jóga představuje. Jsem vděčná za to, že mě od té doby neopustila a obohacuje (někdy třeba jen na pár minut) každý můj den. Vedu kurzy klasické ranní jógy, při nichž se úžasně protáhneme, poprvé se pořádně nadechneme a naladíme se na celý den.

 • 2017 Česká akademie jógy – Trenér 3. třídy
 • 2017-2018 – UK FTVS a Česká akademie jógy – Trenér 2. třídy
 • 2018-současnost – Škola Domu jógy – nadstavbový kurz pro učitele jógy zakončený mezinárodním certifikátem Yoga Alliance
 • specializace: jin jóga, certifikovaný kurz u lektorky Angely Jervis-Read
 • kurz dynamické jógy u lektora Godfreyho Devereuxe

Rezervovat lekci

Eva Fenclová

Eva Fenclová

Ve všech činnostech lidského konání je důležitá vnitřní motivace. Především na ní závisí, kolik úsilí a času věnujeme určité činnosti. Jaká byla moje motivace vydat se na cestu jógy? Někde uvnitř sebe mám zakódovanou vlastnost, která patří k mé přirozenosti. Jde o „pomalost“. S ohledem na tuhle vlastnost, jsem našla dvě své životní vášně, které vystihují mojí podstatu, a to pohyb a umění.

Jóga je pro mě filozofií, která spojuje obě mé životní vášně v jedinou. Cesta, na které můžu předávat radost a poznání, které s sebou jóga přináší, ostatním. Jóga je pro mě uměním oslavujícím krásu kolem nás a v nás. Člověk se nikam nehoní a má čas a možnost vychutnávat si okamžiky plnými doušky. Eliminují se těkavé myšlenky a člověk vnímá jenom svůj dech, své tělo, nitro a radost z pohybu. Lekce jógy pro mě nejsou pouhým fyzickým cvičením, ale představují pro mě spojení s východní filozofií, s klidem a harmonií.

Absolvované kurzy a certifikáty:

2016-2017 - Synergy Academy - Instruktor jógy II. třídy (Hatha jóga)

Specializované workshopy - asistence v pozicích

Rezervovat lekci

Andrea Trebatická

Andrea Trebatická

Jóga je pro mě životní styl.

Není to jen cvičení na bolavá záda, na kondici či proto, že mi to můj terapeut doporučil. Jóga je pro mě o mnoho víc.  Uvědomila jsem si to, když se ve mě začali dít změny (jak na fyzické, tak na psychické úrovni) při praktikování  4 a více dnů v týdnu, a také při kurzu jógy, kdy jsem měla celý měsíc pro sebe, cvičení a studium.

Nicméně, když tělo není zdravé, duch v něm také není v nejlepším rozpoložení. Takže pojďme CVIČIT!!!!

Kromě jógy se také zabývám tradiční čínskou medicínou, naturopatií a studuji arteterapii. 

Rezervovat lekci

Blanka Brávková

Blanka Brávková

Od malička miluji přírodu a toulání se lesem. V přírodě si silně uvědomuji pocit bezpečí, klidu a propojení.

V období dospívání jsem se potkala s nemocí a smrtí své maminky a to mě pak často vedlo k dotazování se, co je podstatou bytí. Vydala jsem se na toulky světem a poznávala samu sebe v rozmanitých životních situacích. Nakonec jsem se vrátila z cest zpět do Čech a tentokrát jsem pocítila touhu usadit se. Po narození syna jsem se začala zajímat o jógu a rozpomenula si, že jsem už jako dítě prováděla spontánně často jógové pozice, aniž bych o józe něco věděla. všem, tak jak život plyne a vše se neustále mění, tak i já jsem více jak před rokem ztratila svou rovnováhu / jako již mockrát před tím / a zaskočila mě má emocionální nestabilita a tak jsem následovala cestu…., hledala úlevu, porozumění v prožívání své ženskosti a objevila na ní hormonální jógu od paní Dinah Rodrigues. Zároveň se vyšetřením potvrdila snížená tvorba hormonů na základě snížené funkce štítné žlázy. Lékaři nabídli prášky, já dala přednost cvičení. Hormonální jóga mi velice rychle pomohla a od té doby se sestava stala mojí každodenní součástí života a proměny.

Absolvované kurzy a certifikáty:

Kurz pro učitele jógy

Certifikovaný kurz hormonální jógy od Dinah Rodrigues

Seminář Jin Jógy

Rezervovat lekci

Monika Vondrová

Monika Vondrová

Jóga mi do života vstoupila před 15ti lety a od té doby je mou nejlepší přítelkyní. 

Pomohla mi vyléčit tělo, přinesla mi do života vnitřní klid a duševní pohodu, dodává mým všedním dnům radost a potřebnou rovnováhu. Pracuji jako zdravotní sestra u praktického lékaře a ve volném čase učím jógu. Ráda bych, aby z mé hodiny lidé odcházeli jógou pohlazeni a uvnitř sebe se usmívali.

Kromě jógy miluji přírodu, dobíjí mě energií, je to můj velký zdroj. Nejraději se toulám Šumavou a občas se ráda kochám uličkami staré Prahy. Snažím se, abych si každý den alespoň trošku užila, dělala si malé radosti a měla stále úsměv na rtech.

 

Absolvované kurzy a certifikáty:

2017 - Certifikovaný kurz Lektor Hatha jogy – Karma yoga, Praha

2017 - Workshop Yin jogy – Akasha joga

2016 - Workshop Yin jogy – Centrum hormonální jogy

2016 - Workshop Jemná hatha joga – Centrum hormonální jogy

Rezervovat lekci

Elena Juránková

Elena Juránková

Jóga pro mě není jen cvičení, ale i způsob života a myšlení.

Je to pro mě cesta Lásky, cesta k probuzení Duše a pomoc ostatním na cestě. Toužím a ráda bych se spojila s ostatními stejně myslícími a cítícími, abychom společně šířili dál filozofii jógy, protože je to filozofie života, lásky a navrát k sebe sama a ke své Duši.

Absolvované kurzy a certifikáty:

2015-2016 - Kurz instruktora jógy II. stupně v Synergy Academy pod vedením Čestmíra Potočky a Jaroslava Waldhanse

od 2010 - studium jógy, Reiki terapie, meditace, kvantový dotek (škola Pavla Vondráška)

Rezervovat lekci

Renáta Chrenová

Renáta Chrenová


Na cestu jógy jsem vstoupila před šesti lety. Ze začátku byla převážně cvičením těla, dnes je pro mě melodií, která rezonuje i v oblastech, kde bych ji původně vůbec nečakala, vlastně můžu bez nadsázky říct, že jóga mění můj život. Mým záměrem je podat jógu jako meditaci v pohybu...k tomu vede dlouhá, ale jediněčná cesta. Stojí za to se na ni vydat!

Absolvované kurzy a certifikáty:

certifikovaný kurz Instruktor jógy II. třídy

2017 workshop - záklony aneb jak se nezlomit 

2017 workshop - ashtangová laboratoř

2016 workshop - přeskoky v ashtanze

2015 workshop - dech, tělo a mysl v józe

pravidelní novoroční/letní vipassanové meditační ústraní pod vedením theravádových mnišek/mnichů (od roku 2010)

studium Filosofie  - bakalářský program na UK

 

Rezervovat lekci

Irena Zemanová

Irena Zemanová

Mám ráda jógu, mám ráda lidi a jsem vděčná za spoustu věcí i nejmenších drobností.

Jsem zapojena do projektu podpory onkologicky nemocným dětem ‘Malá Jóga‘ a do výchovně-vzdělávacích programů pro rozvoj místních komunit a sousedství. Lekce jógy vedu se zaměřením na vědomé nastavení v ásanách, vnitřní všímavost, radost a lehkost bytí. Ráda do lekcí také zapojuji prvky vývojové kineziologie, ladnosti a práce s chodidly.

Absolvované kurzy a certifikáty:

 • Pedagogická fakulta - Jihočeská univerzita 
 • Instruktor jógy - Česká asociace dětské jógy
 • Principy zdravého pohybu a jóga jako terapie - Lenka Oravcová 
 • Jóga pro zdravá záda - nadstavbový program - vzdělávací centrum Yoga World
 • Kratší semináře a workshopy rozvíjející jógovou praxi a vzdělání

Rezervovat lekci

Klára Kinzlerová

Klára Kinzlerová

K józe mne cosi táhlo odjakživa. S přestávkami se ji věnuji více než 13 let. 

Vyzkoušela jsem různé kurzy jógy, knihy, každodenní praxi doma, ale nenašla jsem to, co jsem hledala. Chvíli jsem se věnovala jiným typům cvičení, a také na chvíli jógu opustila. Přitáhla si mne ale zpět jiným pohledem na tělo a člověka jako celek. Jóga je má cesta a už z ní asi nesejdu. Seznámila jsem se s různými směry, různými učiteli. Začala jsem jógu praktikovat jinak, aby formovala mou postavu, abych cítila radost z protažení těla a klid mysli. Je krásné pracovat se svým tělem, jako nástrojem pro vyšší poznání. Ráda bych Vám předala vše, co mi zatím jóga přinesla a objevila mnoho dalšího. Moje lekce jsou jak pro začátečníky, tak pokročilejší klienty. 

Absolvované kurzy a certifikáty:

2014 Power Yoga Akademie - Instruktor Jógy se specializací Hatha jóga

Specializované workshopy s domácími i zahraničními lektory

 

Rezervovat lekci