Jóga po porodu | Jóga Krymská

Lekce je určená ženám po porodu, ideálně po ukončení období šestinedělí, je navržena s důrazem na posílení a uvolnění celého těla. Důraz je kladen na správné držení těla. Důležitou částí lekce bude posílení středu těla – posílení břišních svalů a svalů pánevního dna. Zaměříme se na zlepšení případné diastázy (rozestup břišních svalů). Součástí lekce jsou také dechové a relaxační techniky.

Lekce nebude typickou klidnou lekcí jógy. Miminka budou v sále po celou dobu s vámi. Pokud bude potřeba miminko nakrmit nebo utěšit, můžete to udělat kdykoliv během lekce. Pro pohodlí miminek doporučujeme přinést deku na ležení a oblíbenou hračku.

Teplota v sále bude nastavena mírně vyšší kvůli pohodlí miminek. Přesto by bylo vhodné obléct miminku tepláčky, mikinu a ponožky. Vaše pohodlí a pohoda vašich dětí jsou naší prioritou, a proto se snažíme vytvořit prostředí, kde se budete cítit příjemně a uvolněně.

Lekce vede Petra a Simona, lektorky se střídají.

Upozorňujeme na nedostatek místa pro kočárky, proto doporučujeme přijít s miminkem v nosítku, případně pokud přijedete autem, pak ve vajíčku.

 - 70.59 kB